Skirt lampa wisząca Axo Light

Lampa wisząca Skirt włoskiej marki Axo Light to jedna z lamp kolekcji składającej się z lamp sufitowych, lamp wiszących i lamp stołowych z tkaniny Trevira CS, dostępna w kilku rozmiarach i kolorach. Tkanina dostępna także w wersji dwuwarstwowej z zewnętrzną tkaniną z czarnej siatki. Dekoracyjne wnętrzne abażuru (również nadrukowane na zamówienie) dostępne tylko dla niektórych lamp podwieszanych i sufitowych. Mocowanie śrubowe lub wbudowane ściemniające źródło światła LED.

PROJEKTANT: MANUEL VIVIAN
Cena od: 18 659 zł
Axo

Opis produktu

Details

Lampa wisząca Skirt włoskiej marki Axo Light to jedna z lamp kolekcji składającej się z lamp sufitowych, lamp wiszących i lamp stołowych z tkaniny Trevira CS, dostępna w kilku rozmiarach i kolorach. Tkanina może również być w wersji dwuwarstwowej z zewnętrzną tkaniną z czarnej siatki. Dekoracyjne wnętrzne abażuru (również nadrukowane na zamówienie) dostępne tylko dla niektórych lamp podwieszanych i sufitowych. Mocowanie śrubowe lub wbudowane ściemniające źródło światła LED.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Średnica lampy: 150 cm
Wysokość lampy: 124 cm
Całkowita wysokość lampy: 420 cm
Długość przewodu: 300 cm
Średnica podstawy mocowania sufitowego: 15 cm
Wysokość podstawy mocowania sufitowego: 5 cm
Źródło światła: E27 4 x Max 16W + 1 x Max 12W LED lub 5 x Max 23W fluo lub 4 x Max 70W + 1 x Max 57W halo lub LED 95W - diffused beam - 3000K, CRI 90 - ~5896 lm - 62 lm/W

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Materiał Metal, Poliester
kolor Szary
Producent Axo
Inne Lampa dostępna w wielu rozmiarach. Cena została podana dla lampy o średnicy 150 cm.

Załączniki