showroom

POZWÓL NAM SIĘ PRZEDSTAWIĆ

W Living Story dotykamy emocji, tutaj możesz delektować się zaskakującymi rozwiązaniami, pozbyć się ograniczeń i z nami odkrywać nowe możliwości, które pozwolą na wykreowanie wymarzonego i niepowtarzalnego wnętrza. Nasz salon wyposażenia wnętrz, to starannie zaprojektowana przestrzeń, która pomoże Tobie w doborze odpowiedniego oświetlenia, funkcjonalnego mebla, eleganckiej sofy, wygodnego fotela czy wymarzonej tapety. Współpracujemy z markami premium, oferując naszym klientom produkty najwyższej jakości, które będą zarówno trwałe jak i funkcjonalne.

W naszym portfolio znajdują się produkty ponad 50 renomowanych marek a wśród nich: AXO, ARTEMIDE, BOMMA, BROKIS, BOSA, BUSTER+PUNCH, BROSS, CATELLANI&SMITH, COLE&SON, KREON, LUTRON, FORESTIER, FORMANI, IBRIDE, MARSET, MIDJ, MENU, NEMO, NOMON, OCCHIO, ONDARRETA, PARACHILNA, PETITE FRITURE, SANTA&COLE, SABA, TREKU, WALL&DECO, WARLI, VIBIA.

Nasz salon sprzedaży mieści się w dogodnej lokalizacji w części Nowego Orłowa przy Alei Zwycięstwa 235|2 w Gdyni.

SZEROKI ZAKRES PROFESJONALNYCH USŁUG

Living Story zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz kompleksową obsługą w zakresie wyposażenia wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Każdy klient jest dla nas ważny, zatem niezależnie czy posiadasz małe mieszkanie, luksusową rezydencję czy biurowiec - to jesteś w dobrych rękach.

Twój dom jest odzwierciedleniem tego, kim jesteś. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów i chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych inwestorów, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nasza praca to nasza pasja, a wspólne porozumienie jest kluczem do sukcesu. Podczas pierwszego spotkania staramy się w pełni zrozumieć potrzeby naszych klientów, by zapewnić rozwiązania skrojone na miarę potrzeb oraz budżetu. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem a naszą mocną stroną jest rozległa wiedza na temat oferowanych produktów oraz doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz poparte kilkuletnią pracą z naszymi partnerami.

JAK PRACUJEMY I CO NAS WYRÓŻNIA

Wiemy jak cenny jest twój czas oraz jak istotne znaczenie ma dobór odpowiednich elementów wyposażenia wnętrza. Współpracujemy z najlepszymi markami, dzięki temu jesteśmy spokojni, że możemy zapewnić Państwu solidne wsparcie techniczne i merytoryczne. Z dużą troską oraz starannością przeprowadzimy Państwa przez cały proces realizacji zamówienia.

Projekt nie kończy się na dostawie. Oferujemy wsparcie i doradztwo w zakresie montażu zamówionego towaru oraz jego późniejszej eksploatacji. Co daje naszym klientom, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Podczas realizacji każdego zlecenia korzystamy z pomocy sprawdzonych specjalistów oraz podwykonawców a najlepszą nagrodą jest zadowolenie naszych inwestorów.

Nasz serwis internetowy to katalog i baza produktów, tutaj na bieżąco informujemy o nowościach oraz ciekawostkach ze świata designu. Znajdą tu Państwo mnóstwo INSPIRACJI. Dzięki zaufaniu oraz współpracy z architektami i biurami projektowymi w zakładce REALIZACJE znajdziecie z sukcesem zakończone projekty wnętrz prywatnych, komercyjnych, biur oraz hoteli.