Tapeta Wall&Deco Aplomb WDAP1601 | CWC 2016

Tapeta APLOMB z kolekcji WALL&DECO CONTEMPORARY WALLPAPER 2016 wykonana z wysokiej jakości winylu na podkładzie z flizeliny, dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych. W celu przygotowania oferty, otrzymania wizualizacji oraz próbki tapety, prosimy o przesłanie zapytania podając wysokość i szerokość ściany. Do tapet WALL&DECO producent dostarcza klej.

PROJEKTANT: DRAGA OBRADOVIC + AUREL K. BASEDOW

Dostawa: 3-4 tygodnie
KLEJ GRATIS!

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu lub zamówienia, skontaktuj się z nami + 48 730 832 855 lub info@livingstory.pl
Cena od: zapytaj o cenę
WallandDeco

Opis produktu

Details

WALL&DECO to niekwestionowany lider w dziedzinie tapet winylowych. Włoska marka reprezentuje całkowicie nowe podejście do tapet, rezygnując z powtarzalności jednego motywu, tworzy własne malarskie kompozycje i motywy o wysmakowanej estetyce oraz kolorystyce. Zamawiając tapetę sami decydujemy o jej rozmiarze, wzorze oraz skali. W zależności od rodzaju pomieszczenia WALL&DECO proponuje trzy rozwiązania okładzin:

CONTEMPORARY: zmywalna tapeta winylowa, na podkładzie z fizeliny.
SYSTEM WET: który posiada właściwości wodoszczelne. Tapeta dedykowana do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności - można ją stosować z powodzeniem w łazienkach lub w kabinie pod prysznicem. Odporna jest na żółknięcie oraz detergenty.
SYSTEM OUT: stosowany jako okładzina zewnętrzna. Tapeta przeznaczona na elewacje budynków, odporna na deszcz, żółknięcie o właściwościach antysmogowych. 10 lat gwarancji w tym (5 lat gwarancji na kolor).

Szybka i łatwa instalacja. Tapety WALL&DECO dostarczamy z klejem oraz odpowiednią chemią do impregnacji.

Pełną ofertę tapet WALL&DECO oraz wzorniki poszczególnych kolekcji znajdą Państwo w naszym salonie.

Wycena tapet Wall&deco oraz bezpłatna wizualizacja wykonywana jest pod konkretny wymiar ściany.
Napisz maila lub zadzwoń!

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Materiał Winyl
kolor Szeroka paleta kolorów
Producent WallandDeco
Inne Wycenę tapet Wallanddeco wykonujemy pod konkretny wymiar ściany.

Załączniki

Files Attached:

  • Wybrany produkt nie posiada dodanych załączników.