Nowość

LAMPA WISZĄCA MITO VOLO 100 UP OCCHIO

Kolekcja MITO VOLO to modułowy system oświetlenia niemieckiej marki OCCHIO. MITO VOLO to esencja przemyślanej technologii LED w połączeniu z perfekcyjną jakością. Lampa ze zintegrowanym sterownikiem z funkcją ściemniacza >>touchless<< pozwala na bezdotykową regulację strumienia światła przy pomocy ruchu dłonią, możliwość regulacji wysokości jedną ręką oraz zmiany temperatury (od barwy ciepłej po zimną 2700 – 4000K) to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na kreowanie przestrzeni i tworzenie atmosfery we wnętrzu w zależności od pory dnia. MITO VOLO występuje w dwóch długościach 100 cm | 140 cm oraz kilku wersjach kolorystycznych. Wysokowydajna dioda LED oraz 5-cio letnia gwarancja, pozwala na cieszenie się ulubioną oprawą przez wiele lat. Opcjonalnie możliwość zamówienia oprawy z wbudowanym systemem AIR, który umożliwia sterowanie światłem poprzez Bluetooth przy pomocy bezpłatnej aplikacji lub modułu montowanego na ścianie.
Cena od: 12 289 zł
Occhio

Opis produktu

Details

Kolekcja MITO VOLO to modułowy system oświetlenia niemieckiej marki OCCHIO. MITO VOLO to esencja przemyślanej technologii LED w połączeniu z perfekcyjną jakością. Lampa ze zintegrowanym sterownikiem z funkcją ściemniacza >>touchless<< pozwala na bezdotykową regulację strumienia światła przy pomocy ruchu dłonią, możliwość regulacji wysokości jedną ręką oraz zmiany temperatury (od barwy ciepłej po zimną 2700 – 4000K) to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na kreowanie przestrzeni i tworzenie atmosfery we wnętrzu w zależności od pory dnia. MITO VOLO występuje w dwóch długościach 100 cm | 140 cm oraz kilku wersjach kolorystycznych. Wysokowydajna dioda LED oraz 5-cio letnia gwarancja, pozwala na cieszenie się ulubioną oprawą przez wiele lat. Opcjonalnie możliwość zamówienia oprawy z wbudowanym systemem AIR, który umożliwia sterowanie światłem poprzez Bluetooth przy pomocy bezpłatnej aplikacji lub modułu montowanego na ścianie.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Długość: 100 cm
Wysokość oprawy: 5,2 cm
Długość przewodu: wersja z regulacją od 65-165 cm | wersja stała do 350 cm | wersja mieszana
Źródło światła: LED 2700-4000K CRI 95 40W
Montaż: natynkowy | podtynkowy, "cc" (prąd stały)
Kolory: biały mat | czarny mat | srebrny mat | złoty mat | różowe złoto | brąz

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Materiał Aluminium
kolor Różowe złoto
Producent Occhio
Inne Podana cena dotyczy lampy natynkowej, o długości 100 cm z wbudowanym modułem AIR, w kolorze różowego złota, regulowana wysokość zwisu.

Załączniki