Cala lampa stołowa Marset

Kolekcja Cala hiszpańskie marki Marset inspirowana jest sztalugą malarską. Osadzona na solidnej dębowej konstrukcji w kolorze naturalnym lub pigmentowym czarnym tworzy piękny kontrast z perłowo białym okrągłym kloszem. Klosz wykonany jest trwałego poliestru. Cala wyposażona jest w matowy dyfuzor, która w połączeniu ze strukturą klosza, daje ciepłe i łagodne światło, tworząc przytulną atmosferę. Dzięki perfekcyjnemu wykonaniu, użytym materiałom Cala jest nie tylko trwałym i funkcjonalnym oświetleniem, ale również unikatową dekoracją. Kolekcja składa się lampy podłogowej dostępnej w trzech rozmiarach, zewnętrznej lampy podłogowej o wysokości 140 cm i 60 cm oraz zewnętrznej lampy wiszącej oraz akcesoriów: metalowa półka montowana przy podstawie oraz klamry mocujące podstawę do podłoża.

Projektant: JOAN GASPAR
Cena od: 4 526 zł
Marset

Opis produktu

Details

Lampa stołowa Cala hiszpańskiej formy Marset to niekwestionowany bestseller od kilku lat w kategorii oświetlenia zewnętrznego.
Podstawa inspirowana jest sztalugą malarską i wykonana jest z drewna iroko w kolorze naturalnym, a klosz z brązowego polietylenu.
Dzięki strukturze klosza i dyfuzorowi Cala daje światło ciepłe i łagodne, tworząc przytulną atmosferę. Klosz zabezpieczony jest siatką
zamykaną na zamek błyskawiczny, co ułatwia utrzymanie lampy w czystości. W kolekcji dostępna jest również zewnętrzna lampa podłogowa,
zewnętrzna lampa wisząca oraz wewnętrzna lampa podłogowa w trzech rozmiarach.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Cala S
Wysokość: 60 cm
Średnica klosza: 53 cm
Wysokość klosza: 24 cm
Szerokość podstawy: 29,5 cm
Źródło światła: 2 x E27 LED Standard 8W lub 2 x E27 FBT 18W
Kolor klosza: brązowy
Kolor podstawy: naturalny iroko
/>

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Materiał Drewno iroko, Metal, Polietylen, Tkanina
kolor Brązowy
Producent Marset
Inne No

Załączniki