Bend łóżko My Home Collection

Bend to najnowsza propozycja łóżka włoskiej marki My Home Collection wyróżniające się elegancją i niezwykle delikatnym kształtem. Podstawa łóżka to drobiazgowe dzieło sztuki, które tworzy unikalny, charakterystyczny design. Rama łóżka wykonana jest z drewna, pokryta pianką poliuretanową i poliestrową, pokryta tkaniną tapicerską. Listwy wykonane z drewna bukowego, możliwość zdejmowania pokrycia. Łóżko występuje w czterech rozmiarach, posiada system łatwego podnoszenia, ułatwiający korzystanie z pojemnika na pościel. Bend doskonale wypełni wnętrze zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej sypialni.

PROJEKTANT: FOR_ME DESIGN BY CARLO TREVISANI
Cena od: 16 328 zł
MyHomeCollection

Opis produktu

Details

Bend to najnowsza propozycja łóżka włoskiej marki My Home Collection, wyróżniająca się elegancją i niezwykle delikatnym kształtem. Podstawa łóżka to drobiazgowe dzieło sztuki, które tworzy unikalny, charakterystyczny design. Rama łóżka wykonana jest z drewna, pokryta pianką poliuretanową i poliestrową, pokryta tkaniną tapicerską. Listwy wykonane z drewna bukowego, możliwość zdejmowania pokrycia. Łóżko występuje w czterech rozmiarach, posiada system łatwego podnoszenia, ułatwiający korzystanie z pojemnika na pościel. Bend doskonale wypełni wnętrze zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej sypialni.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

ART. LBE 160 - Standard (dla materaca 160 x 200 cm)
Szerokość: 180 cm,
Długość: 225 cm,
Wysokość spania: 34 cm,
Wysokość całkowita: 90 cm,

ART. LBE 150 Queen (dla materaca 150 x 203 cm)
Szerokość: 170 cm,
Długość: 228 cm,
Wysokość spania: 34 cm,
Wysokość całkowita: 99 cm,

ART. LBE 180 Europe (dla materaca 180 x 200 cm)
Szerokość: 200 cm,
Długość: 225 cm,
Wysokość spania: 34 cm,
Wysokość całkowita: 99 cm,

ART. LBE 193 King (dla materaca 193 x 203 cm)
Szerokość: 213 cm,
Długość: 228 cm,
Wysokość spania: 34 cm,
Wysokość całkowita: 99 cm,

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Materiał Drewno, Drewno bukowe
kolor Szary
Producent MyHomeCollection
Inne Podana cena dla łóżka w obiciu z tkaniny. Cena zależna od rodzaju wybranej tkaniny tapicerskiej. Materac nie jest dołączony do zestawu.

Załączniki