Tapeta Wall&Deco Spolvero WDSP1701 | CWC 2017

Tapeta SPOLVERO z kolekcji WALL&DECO CONTEMPORARY WALLPAPER 2017 wykonana z wysokiej jakości winylu na podkładzie z flizeliny, dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych. W celu przygotowania oferty, otrzymania wizualizacji oraz próbki tapety, prosimy o przesłanie zapytania podając wysokość i szerokość ściany. Do tapet WALL&DECO producent dostarcza klej.

PROJEKTANT: FRANCESCA ZOBOLI

Dostawa: 3-4 tygodnie
KLEJ GRATIS!

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu lub zamówienia, skontaktuj się z nami + 48 730 832 855 lub info@livingstory.pl
Cena od: zapytaj o cenę
WallandDeco

Opis produktu

Details

WALL&DECO to niekwestionowany lider w dziedzinie tapet winylowych. Włoska marka reprezentuje całkowicie nowe podejście do tapet, rezygnując z powtarzalności jednego motywu, tworzy własne malarskie kompozycje i motywy o wysmakowanej estetyce oraz kolorystyce. Zamawiając tapetę sami decydujemy o jej rozmiarze, wzorze oraz skali. W zależności od rodzaju pomieszczenia WALL&DECO proponuje trzy rozwiązania okładzin:

CONTEMPORARY: zmywalna tapeta winylowa, na podkładzie z fizeliny.
SYSTEM WET: który posiada właściwości wodoszczelne. Tapeta dedykowana do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności - można ją stosować z powodzeniem w łazienkach lub w kabinie pod prysznicem. Odporna jest na żółknięcie oraz detergenty.
SYSTEM OUT: stosowany jako okładzina zewnętrzna. Tapeta przeznaczona na elewacje budynków, odporna na deszcz, żółknięcie o właściwościach antysmogowych. 10 lat gwarancji w tym (5 lat gwarancji na kolor).

Szybka i łatwa instalacja. Tapety WALL&DECO dostarczamy z klejem oraz odpowiednią chemią do impregnacji.

Pełną ofertę tapet WALL&DECO oraz wzorniki poszczególnych kolekcji znajdą Państwo w naszym salonie.

Wycena tapet Wall&deco oraz bezpłatna wizualizacja wykonywana jest pod konkretny wymiar ściany.
Napisz maila lub zadzwoń!

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Materiał Winyl
kolor Szeroka paleta kolorów
Producent WallandDeco
Inne Wycenę tapet Wall&deco wykonujemy pod konkretny wymiar ściany.

Załączniki

Files Attached:

  • Wybrany produkt nie posiada dodanych załączników.