Nowość

Fuga | Terra Plus dekoracja Matteo Brioni

Fuga Matteo Brioni to artystyczna dekoracja podłogowa wtapiana w posadzkę TerraTon lub TerraPlus. Wykonana z miedzi, zmienia swój wygląd z upływem czasu i użytkowaniem, podobnie jak powierzchnia surowej ziemi. Dostępna w 3 kolorach: miedź, złoto, chrom.

Do klejenia elementów dekoracyjnych zalecamy stosowanie silikonu szybko schnącego Kerakoll lub kleju montażowego Ultrabon Ms Rapid z Mapei.

PROJEKTANT: STUDIO IRVINE

DOSTĘPNOŚĆ: 2-3 TYGODNIE

Podana cena za 1 szt.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu lub zamówienia, skontaktuj się z nami + 48 730 832 855
Cena od: 230 zł
MatteoBrioni

Opis produktu

Details

Matteo Brioni to producent naturalnych tynków mineralnych. Są one pozyskiwane z ziemi w postaci gliny, niebarwione i niepigmentowane. W ofercie występuje paleta 14 kolorów gliny, stosowanych jako tynk do wykończenia mebli, podłóg oraz ścian. Matteo Brioni łączy w swojej pracy trzy podstawowe wartości: etykę jako świadomość tego co produkuje, piękno w postaci naturalnego materiału o różnorodności kolorów i faktur i ekologię – szacunek dla środowiska naturalnego w całym procesie produkcyjnym, zastosowaniu i żywotności produktu. Ziemia jest nie tylko trwałym i zdrowym materiałem, kryje w sobie zmysłowe, naturalne piękno. Jest przyjemna w dotyku i dopasowuje się niemal do każdej powierzchni. Wszystkie produkty Matteo Brioni są przyjazne środowisku, całkowicie wolne od toksyn oraz hypoalergiczne, co przyczynia się do zapobiegania chorobom układu oddechowego takim jak astma i alergie. Produkt w 100% podlega recyclingowi, odpady można odzyskać i ponownie przetworzyć.

Do impregnacji w zależności od podłoża stosowane są żywice roślinne, jeśli chcemy zastosować tynk np. na powierzchni o zwiększonej wilgotności (łazienka).

W zależności od sposobu montażu oraz ziarnistości gliny uzyskujemy różnego rodzaju efekt końcowy.
Terra Vista – tynk drobnoziarnisty
Multi Terra – tynk gruboziarnisty
Terra Plus – okładzina na bazie gliny, stopów mineralnych i polimerów, powierzchnie zmywalne oraz podłogi
Terra Wabi – efekt starego tynku(Wabi Sabi)
Terra Evoca – spersonalizowane dekoracje artystyczne, nakładane wielowarstwowo na powierzchnię ścian lub mebli
Terra Ton – okładzina na bazie gliny i stopów mineralnych, zalecana na posadzkę lub elewację. Wysoka wytrzymałość na ścieranie.
Terra Silk – farba na bazie naturalnych glin i stopów roślinnych, do nakładania wałkiem lub pędzlem

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Matteo Brioni na terenie Trójmiasta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego showroomu, gdzie chętnie opowiemy więcej o produkcie, zaprezentujemy dostępne wzorniki i doradzimy w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Wszelkie niedoskonałości będące wynikiem ręcznie wykonanej pracy nie mogą być uważane za wady.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Materiał Tynk
kolor Miedziany
Producent MatteoBrioni
Inne Wszelkie niedoskonałości będące wynikiem ręcznie wykonanej pracy nie mogą być uważane za wady.

Załączniki

Files Attached:

  • Wybrany produkt nie posiada dodanych załączników.