Beleos 3200 stół Bross

Ekspresja wartości dekoracyjnej drewna, umiejętnie połączona z dodatkowymi materiałami, w tym ze szkłem, to cechy charakteryzujące kolekcję Beleos włoskiej marki Bross, tworzącej rodzinę stołów o różnych wymiarach i linię stolików do kawy, idealną dla obszarów mieszkalnych i kontraktowych.

PROJEKTANT: GIULIO IACCHETTI
Cena od: 22 379 zł
Bross

Opis produktu

Details

Ekspresja wartości dekoracyjnej drewna, umiejętnie połączona z dodatkowymi materiałami, w tym ze szkłem, to cechy charakteryzujące kolekcję Beleos włoskiej marki Bross, tworzącej rodzinę stołów o różnych wymiarach i linię stolików do kawy, idealną dla obszarów mieszkalnych i kontraktowych. Podstawa stołu Beleos składa się z metalowej "belki", wykonanej z dwóch profili ułożonych równolegle i połączonych za pomocą cylindrycznych podkładek dystansowych, oraz nóg z litego drewna: dębowego lub orzecha amerykańskiego, zwężających się i nachylonych, aby uzyskać efekt lekkości. Blat wykonany z drewna dębowego- naturalnego lub lakierowanego w szerokiej palecie kolorystycznej, z drewna amerykańskiego lub ze szkła.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

3200
Szerokość: 110 cm
Długość: 220 cm
Wysokość: 75 cm

3201
Szerokość: 120 cm
Długość: 260 cm
Wysokość: 75 cm

3202
Szerokość: 125 cm
Długość: 300 cm
Wysokość: 75 cm

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Materiał Dąb, Orzech amerykański, Szkło
kolor Transparentny
Producent Bross
Inne Cena zależna od rodzaju wybranego wykończenia podstawy i blatu. Podana cena dotyczy stołu z drewna orzechowego, ze szklanym blatem.

Załączniki