strefa projektanta

Strefa projektanta

Wielką uwagą darzymy wszystkich naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy ARCHITEKTÓWPROJEKTANTÓW WNĘTRZ oraz DEKORATORÓW. Cenimy Państwa wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy otwarci na wyzwania i wspólne realizowanie najbardziej wymagających projektów. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy atrakcyjne warunki współpracy oparte na przejrzystych zasadach. Służymy Państwu pomocą przy wycenach i specyfikacjach technicznych. Udostępniamy katalogi, wzorniki oraz próbniki oferowanych przez nas producentów i z przyjemnością dzielimy się fachową wiedzą na temat produktów. Monitorujemy transakcje od momentu zamówienia do realizacji pod wskazany adres. Na naszej stronie znajdą Państwo również pliki do pobrania: modele 2D/3D.

Marki, które możecie znaleźć w naszym portfolio to między innymi: ARTEMIDE, AXO, BOMMA, VIBIA, BLUXOCCHIOMARSET, SANTA&COLENEMO, PARACHILNA, FORESTIER, BROKIS, IBRIDE, PETITE FRITURE, MIDJ, BROSS, ONDARRETA, BUSTER+PUNCHMENUNOMON, BOSA, FOSCERAMICHE WALL&DECO, VERY WOOD, WARLI.

Szczegółowe warunki współpracy otrzymacie Państwo po indywidualnym zapytaniu skierowanym na naszą skrzynkę mailową: info@livingstory.pl

 

Zapraszamy do kontaktu.