CERAMIKA BOSA

CERAMIKA BOSA

W roku 1976 odwołując się do technik starożytnych, Italo Bosa założyciel marki, rozpoczął produkcję ręcznie robionych przedmiotów dekoracyjnych oraz form użytkowych ozdabiając je złotem, platyną oraz unikalnym szkliwem. Ich wspaniałe i oryginalne projekty rozpoznawalne na całym świecie to owoc współpracy z takimi projektantami jak: Jaime Hayon, Sam Baron, Patricia Urquiola, Satyendra Pakhalé, Elena Salmistraro, Sebastian Herkner, Manolo Bossi. Za sprawą badań związanych z procesem technologicznym to niekwestionowany lider w produkcji współczesnej ceramiki. 

normann copenhagen  

NORMANN COPENHAGEN

 Minimalistyczne linie, szlachetne materiały i ponadczasowe wzornictwo.
To synomin marki, która powstała w 1999 roku dzięki współpracy dwóch projektantów Jan Andersen i Poul Madsen. Pierwszym wspólnym i udanym projektem stała się lampa Norm 69. Normann Copenhagen to oryginalne produkty codziennego użytku, wykonane z wysokiej jakości materiałów. W ofercie znajdują się akcesoria kuchenne, meble, lampy oraz dodaki.
Typowo skandynawski design oraz przywiązanie do tradycji owocują zaskakującymi i nietuzinkowymi rozwiązaniami.

     
ok_1  

OCCHIO SENTO LED

Z przyjemnością informujemy, że kolekcja opraw oświetleniowych Sento, niemieckiego producenta marki Occhio już dostępna w wersji LED. Dodatkowo dla wybranych modeli pojawiły się nowe wykończenia: chrom | chrom mat, biały połysk | biały mat, czarny połysk | czarny mat.

     

kolonia

 

 

        

OPRAWY OCCHIO NA STADIONIE W KOLONII

Box zaprojektowany dla Łukasza Podolskiego to miejsce spotkań i konferencji o powierzchni 77 m2. Wnętrze zostało wyposażone w system oświetleniowy marki Occhio. Wykorzystane produkty to: reflektory natynkowe Più Alto, Sento verticale i oprawy wiszące IO 3d sospeso.

     

occhio

 

 

IO 3D OCCHIO

Niemiecki producent oświetlenia Occhio wprowadził nowy kolor w kolekcji opraw IO 3D - kula w kolorze złotym. Zewnętrzna powłoka lampy wykonana w procesie anodowania. Lampa wyposażona w dwie funkcje ściemniacza "touchtronic" działająca przy zbliżeniu dłoni, opcjonalnie za pomocą przełącznika.

     

12

 

 

MENU BATH 

Akcesoria łazienkowe Menu Bath już dostępne w kompletnej serii.

     

nowa marka

 

 

NOWA MARKA ROTHSCHILD & BICKERS 

Proste i zarazem bardzo oryginalne lampy brytyjskiej marki Rothschild & Bickers to połączenie nowoczesnego wyglądu z akcentem retro. Te małe arcydzieła wykonane są za pomocą tradycyjnej techniki dmuchanego szkła.