Wall&Deco nowa kolekcja WET SYSTEM 2018

Wall&Deco jako niekwestionowany lider wśród włoskich producentów tapet, na tegorocznych targach Cersaie 2018 po raz kolejny zaprezentowali fascynujące wzory. SYSTEM WET to rodzaj okładziny wykonany z włókna szklanego a opatentowany przez Wall&Deco proces technologiczny tworzy szczelną powłokę ochronną zabezpieczającą przed wilgocią czy strumieniami wody. Dlatego z powodzeniem możemy stosować tapety w systemie WET pod prysznicem, za wanną bądź w formie kuchennego panela. Jako autoryzowany partner oraz dealer marki Wall&Deco posiadamy ekspozycję oraz wszystkie próbniki tapet od 2010 roku, które na żywo możecie obejrzeć w naszym showroomie. Na co dzień jesteśmy do Państwa dyspozycji a w kwestiach technicznych odpowiemy na każde trudne pytanie.

Nude Glass - prostota jest pięknem

Firma Nude Glass została założona w 2014 roku w Mediolanie. Obecnie jest to jeden z największych producentów szkła w Europie. Wykorzystywany materiał to kryształ bezołowiowy, charakteryzujący się wysokim współczynnikiem załamania światła, używany do produkcji luksusowych naczyń. Marka Nude Glass wykracza poza tradycyjne granice, tworząc wysmakowane i ponadczasowe projekty, które wzbudzają emocje i dostarczają przyjemności w codziennym użytkowaniu. Wiele produktów Nude Glass otrzymało prestiżowe nagrody za odważne i innowacyjne projekty. Te wyjątkowe produkty będą oryginalnym pomysłem na prezent i gwarancją satysfakcji dla użytkownika.

Formani - klasa, elegancja, funkcjonalność

Te trzy cechy trafnie opisują markę Formani. Holenderski producent oferuje ekskluzywne wyposażenie drzwi, okien, mebli, na akcesoriach łazienkowych kończąc. Te wysokiej jakości produkty, można dziś znaleźć w projektach wnętrz na całym świecie. Mając na względzie piękno, funkcjonalność i prostotę Formani dostarcza kompleksowe rozwiązania, które pozwalają na wykończenie wnętrza w jednej stylistyce. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. W podstawowej linii Basic znajdziemy popularne ostatnio wykończenie takie jak miedź oraz złoto. Piękna kolekcja Bosco to połączenie szlachetnej stali z marmurem carrara. Linia Nour w zależności od wykończenia ma nieco orientalny charakter a kolekcja Tense to nowoczesność, elegancja i prostota. Aktualną ekspozycję produktów znajdziecie Państwo w naszym salonie.

Catellani & Smith - oświetlenie niczym dzieło sztuki

Catellani & Smith to firma z blisko 30-sto letnią tradycją, która zdobyła światowe uznanie dzięki - pasji, kreatywności i zamiłowaniu do rzemiosła. Czerpiąc inspirację z natury, Catellani tworzy niepowtarzalne formy przypominające rzeźby. Enzo Catellani jako jeden z właścicieli firmy, jest jednocześnie głównym projektantem. W swoim warsztacie wychodząc od formy, na drodze poszukiwań i eksperymentów tworzy prototypy przy użyciu takich materiałów jak metal i włókno węglowe. Jego praca oparta jest na eksperymentowaniu i intuicji. Catellani & Smith jako pionierzy technologii w oświetleniu dekoracyjnym, zastosowali źródło nowej generacji LED Acrich2, zasilane na 230V. Te niezwykłe lampy inspirowane przyrodą, dziełami sztuki i architekturą, tworzą we wnętrzach niepowtarzalną scenografię.

Botanica Cole&Son - tapety inspirowane naturą

Wraz z nadchodzącą jesienią, warto ożywić nasze wnętrza kolorem. Piękne tapety angielskiej marki Cole&Son dostępne w naszym salonie, odpowiednio dobrane do stylu oraz klimatu wnętrza, potrafią wydobyć z aranżacji to co najlepsze. Nowa kolekcja Botanica 2018 - to symfonia kolorów i faktur. Od urzekającego piękna ogrodów, poprzez kwiaty, łąki i dzikie lasy, projektanci chcieli pokazać niezwykłą różnorodność angielskiego krajobrazu, odnosząc się do pór roku. Kolekcja Lilac Grandiflora - to zapowiedź wiosny i pachnącego bzu. Kolekcja Ferne - to zaproszenie do angielskiego ogrodu w pełni lata. W zależności od wzoru i wyobraźni tapety z kolekcji Botanica możemy zastosować w salonie, sypialni, holu czy pokoju dziecięcym.

Occhio Mito - nowa jakość w technologii LED

Dom jest odbiciem charakteru mieszkańców, wskazuje gościom nasze poczucie estetyki, podkreśla indywidualność i własny sposób patrzenia na świat. Odpowiednio oświetlony podkreśli walory wnętrza i stworzy wyjątkowy klimat. Kolekcja opraw oświetleniowych Mito niemieckiej marki Occhio - to coś więcej niż światło, to połączenie wykwintnego designu z rewolucyjną technologią. Wymienne diody LED "perfect color" produkowane specjalnie dla Occhio zapewniają wysoki stopień wydajności oraz najlepszą jakość (CRI97). Pierścień lampy ze zintegrowanym sterownikiem działającym na podczerwień z funkcją ściemniacza, pozwala w prosty i intuicyjny sposób na bezdotykową regulację natężenia lub barwy światła. Możliwość regulacji wysokości oraz zmiany temperatury od barwy ciepłej po zimną 2700 – 4000K to absolutnie innowacyjne rozwiązanie. Mito w zależności od wymagań dostosuje się do danego środowiska, zaspakajając potrzeby najbardziej wymagającego użytkownika, zarówno pod względem estetycznym jak funkcjonalnym. W chłodnej barwie (3500-4000K) służąc jako światło odpowiednie do pracy natomiast w barwie ciepłej (2700-3000K) do wypoczynku i domowego relaksu. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i za pomocą tabletu lub smartfona kontroluj światło w prosty i intuicyjny sposób.

Bosa ceramika na miarę XXI wieku

Dekoracyjna ceramika śmiało wraca do wnętrz w niezwykle odważnych formach. Włoska marka Bosa to niekwestionowany lider w produkcji współczesnej ceramiki. Realizowane przez nich projekty, zacierają granicę miedzy sztuką a dekoracją. Nie brak tu bogactwa i przepychu a zabawa formą jest bardzo często zaskakująca a zarazem funkcjonalna. Projekty Eleny Salmistraro czy Jaime'a Hayona czasem żartobliwe i nieoczywiste, urzekają nadzwyczajną oryginalnością i mocną symboliką. Wykorzystując starożytne techniki obróbki gliny, ceramika Bosa wykonywana jest ręcznie z niezwykłą precyzją, następnie ozdabiana metalami szlachetnymi bądź unikalnym szkliwem. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej, której próbki znajdziecie Państwo w naszym salonie, możemy indywidualnie dobierać kolorystykę praktycznie dla każdego produktu. WYBRANE ELEMENTY KOLEKCJI DOSTĘPNE SĄ W NASZYM SHOWROOMIE.

Uchwyty Buster + Punch

Londyńska marka Buster + Punch jest producentem oświetlenia, uchwytów, klamek oraz wyjątkowych akcesoriów. Studio założone w 2012 roku w pewnym garażu we wschodnim Londynie, zmieniło świat aranżacji wnętrz. Ich odważne projekty stanowią pomost między modą a wystrojem wnętrz, produkty inspirowane londyńską modą, muzyką i kulturą powstają przy współpracy z ulicznymi artystami, muzykami czy projektantami mody. Zaprojektowane przez Buster + Punch oświetlenie w zewnętrznej formie nawiązuje do żarówki Edisona, jednak wewnątrz szklanej bańki ukryta jest dioda LED o zwiększonej żywotności, zużywająca znacznie mniej energii a ich nietuzinkowe projekty uchwytów i klamek, idealnie podkreślą charakter wnętrza. WYBRANE ELEMENTY KOLEKCJI ZNAJDĄ PAŃSTWO NA EKSPOZYCJI W NASZYM SHOWROOMIE.